РУС/ УКР/ ENG
 

Контекстна реклама

Що таке контекстна реклама?

Контекстна реклама – це невеликий рекламний блок, розміщений або на сторінці результатів в пошуковій системі (Google, Yandex та ін.), або на інтернет-сторінці певного сайту (тематика самого сайту повинна перегукуватися з інформацією в рекламі). Тобто Вашу рекламу побачить лише той користувач, який зацікавлений в придбанні товару і вже виконав певний пошук.

 

Основні переваги контекстної реклами:
вона охоплює найбільшу частину цільової аудиторії;

цей вид реклами можна показати в певних регіонах, на різний строк і навіть в конкретні дні тижня, години (наприклад, в будні з 18.00 до 23.00), що, в свою чергу, заощаджує бюджет і підвищує ефективність кампанії;

Ви сплачуєте тільки в тому випадку, якщо користувач перейшов по рекламному посиланню на ваш сайт. Показ та розміщення контекстної реклами – безкоштовно; строк підготовки кампанії – 3-4 дні.

Часто користувач, який не має досвіду в оптимізації, самостійно розміщує контекстну рекламу. Але тут його чекають такі підводні камені, як перевитрата коштів (розміщення «не на тих» сайтах), витрата часу на вивчення тонкощів настроювання керування та ін..

Довірте створення контекстної реклами професіоналам, і навіть при мінімальному бюджеті реклама буде працювати на вас.

 

Наша робота ведеться у відповідності з міжнародними стандартами Google.

Докладніше - Робота із зовнішніми партнерами

Главная ★Лучшее★агентство★интернет★рекламы★ Продвижение сайтов