РУС/ УКР/ ENG
 
Пошукове просування сайту

Пошукове просування сайту - послуга, спрямована на виведення ресурсу замовника в топ 10, топ 5 або топ 3 найпопулярніших пошукових систем. Просування необхідно підприємцям, які прагнуть до стабільного і довгострокового результату: після виведення на перші позиції відвідуваність сайту та продажі значно зростуть.

Читати далі

 
Контекстна реклама

Контекстна реклама - це невеликий текстовий блок, який розташовується або в списку результатів пошуку або на сторінці, близькій за тематикою до продукції, яку рекламують. Цей вид реклами дуже ефективний, якщо вам необхідний швидкий результат: покупці бачитимуть контекст у найбільш насичені години, і ви сплачуєте тільки перехід користувача за оголошенням на сайт.

Читати далі

 
Збільшення продажів

Збільшення продажів - ми знаємо, як цього домогтися завдяки Інтернету. Аналіз ринку, перевірка сайту і його поліпшення, різнноманітна реклама в мережі - всі ці процедури допоможуть залучити набагато більше клієнтів, ніж реклама в реальному житті. "Якщо вас немає в Інтернеті, вас немає в бізнесі", - ці слова належать Біллу Гейтсу, і ми з ним повністю згодні.

Читати далі

 
Банерна реклама

Банерна реклама - розміщення невеликих статичних або анімованих зображень на сторінках з високою відвідуваністю. Цей вид реклами ідеальний для нової продукції, підвищення впізнаваності торгової марки.

Читати далі

 
Реклама на тематичних сайтах

Реклама на тематичних сайтах. В Інтернеті існує маса тематичних площ, де користувачі спілкуються, радять, критикують або рекламують ту чи іншу продукцію (послугу). Якою б не була сфера вашого бізнесу, ми підберемо оптимальні тематичні площі для вашої реклами (форуми, портали та ін.), що дозволить охопити велику цільову аудиторію.

Читати далі

 
Реклама в соціальних мережах

Реклама в соціальних мережах - порівняно молодий спосіб збільшення продажу, що відмінно себе зарекомендував завдяки великій цільової аудиторії. Наші послуги складаються як зі створення повноцінної групи в мережі, так і з її постійної підтримки (залучення нових учасників, наповнення цікавою інформацією та ін.).

Читати далі

 
Аудит сайту

Аудит сайту потрібен, якщо сайт не залучає нових покупців і має низький рейтинг у пошукових системах. Ретельна перевірка структури та змісту сайту дозволить виявити помилки, які заважають високому продажу, а також знайти оптимальні шляхи просування. Після перевірки ми складемо детальний звіт про всі недоліки ресурсу.

Читати далі

 
Розробка сайту

Розробка сайту вам необхідна, якщо ви шукаєте нові шляхи розвитку вашого бізнесу і хочете підвищити рівень продажів. Ми співпрацюємо з грамотними web-програмістами та дизайнерами, які вміють створювати гарні, зручні сайти і завжди прислухаються до думки замовника.

Читати далі

 
Індивідуальна консультація

Індивідуальна консультація. Під час бесіди з нашими менеджерами ви зможете отримати більш детальну інформацію про принципи нашої роботи і поставити будь-які питання.

Читати далі

Главная ★Лучшее★агентство★интернет★рекламы★ Продвижение сайтов