РУС/ УКР/ ENG
 
Послуги агентства

Нам
дякують
Завдяки контекстній рекламі, розробленій в компанії «Бабах!», наша організація отримала багато нових замовлень. (Клімов Валерій Миколайович, «Склоблоки»)
Читати далі

Агентство «Бабах!» співпрацює на взаємовигідних умовах з агентствами та окремими фахівцями, послуги яких перегукуються зі сферою нашої діяльності: хостинг, веб-розробка, дизайн, реклама.  Ми цінуємо своїх партнерів, які вміють працювати в команді і прагнуть професійно зростати. Ми також відкриті для співпраці з компаніями, для яких ініціативність і працелюбність - не просто гарні слова, а життєва позиція. 

Хостинг-провайдер "Хостинг Хутор"
hostinghutor.com
про партнера

Найбільший хостинг провайдер Україні, що надає якісні послуги хостингу та реєстрації доменів. Хостинг-сервіс чудово підійде як починаючим користувачам, так і великиv компаніям.

Відгук партнера
Дизайн студія "Telpis George"
telpisgeorge.com
про партнера

Студія дизайну "Telpis George" вже більше 5 років надає послуги широкого профілю: дизайн сайтів, інтерфейсів, створення логотипів, брендбуків та ін

Відгук партнера
Дизайн студія "Pixellion"
pixellion.com.ua
про партнера

Студія дизайну "Рixellion" пропонує найкращі рішення d багатьох напрямках: дизайн сайтів і поліграфії, розробка корпоративного стилю і логотипу, маркетингові дослідження, створення медіа контенту та багато іншого.

Відгук партнера
Студія веб-розробок "Exilibris"
exilibris.com
про партнера

Студія "Exilibris" надає широкий спектр послуг - від веб-розробок до створення гарних і функціональних сайтів, а також надання хостингу та супровід існуючих проектів.

Відгук партнера
Агентство контекстної реклами "Укрконтекст"
ukrcontext.com.ua
про партнера

"Укрконтекст" - компанія, що спеціалізується на контекстній рекламі в Google AdWords, Яндекс.Директ, Бігун і Мета Контекст, а також пошуковому просуванні, оптимізації веб-ресурсів та інших послугах.

Відгук партнера
Креативне aгентство "Brand On"
brandon.com.ua
про партнера

"Brand On" - провідне креативне агентство, що надає різноманітні послуги: створення бренду, дизайн, продакшн, фотосесії, розробка сайтів, різноманітні маркетингові дослідження та рекламні кампанії.

Відгук партнера
Дизайнер Андрiй Арбенiн
arben.in
про партнера

Андрій Арбенін - креативний дизайнер з великим досвідом роботи різних напрямків, починаючи від веб-дизайну і створення брендів і закінчуючи дизайном товарів та інтер`єру.

Відгук партнера
Веб-студія "Умные люди"
ymnie.ru
про партнера

"Розумні люди" - агентство з розробки веб-ресурсів, що веде свою діяльність за принципом продуктивної співпраці і продумування стратегій на кілька ходів вперед. "Розумні люди" - це команда ініціативних людей, які не бояться нововведень і знаходять вірні рішення.

Відгук партнера
Центр системного розвитку "КУБ"
csr-kub.com.ua
про партнера

Центр системного розвитку "Куб" проводить обслуговування комп`ютерної техніки, робочих станцій та оргтехніки, локальних мереж, серверів, а також встановлення програмного забезпечення, адміністрування та консалтинг.

Відгук партнера
Бізнес-конгрес "Прізма24", 22.09.12, ЛьвівКонгрес Підприємців «Прізма24»
prizma24.ua
про партнера

«Прізма24» - це площадка для обміну досвідом та спілкування підприємців, пошукупартнерів та інвесторів, отримання нових знань в області розвитку бізнесу.

Конгреси «Прізма24» регулярно відбуваються у найбільших містах України з 2010року.

Відгук партнера
Адізес ТопЛіф Клуб
adizes-club.com
про партнера
Відгук партнера
Партнерський магазин Студії Артемія Лебедєва «На грані пристойності»
nagrapril.com.ua
про партнера

Партнерський магазин Студії Артемія Лебедєва «На межі пристойності» було відкрито в Одесі 24 січня 2010 року.Назву «На межі пристойності» було запозичено нами з однойменної футболки, придуманою Артемієм Лебедєвим для відвідування місць зосередження рафінованої інтелігенції. Таку назву магазину найбільш точно розкриває нашу філософію, наші принципи і частково наш асортимент.

У нашому магазині можна придбати товари, створені в або за допомогою Студії Артемія Лебедєва. Працюючи в світлі іміджу Студії, і розділяючи всі студійні цінності, ми також намагаємося прививати в нашій країні культуру хорошого дизайну, виховати у людей смак і почуття естетики, бажання думати, бачити навколо себе красу і функціональність, звертати увагу на дрібниці.

Практично кожен, хто щось у нас купив, повертається до нас знову, і стає нашим постійним клієнтом і другом. Ми любимо наших клієнтів і намагаємося зробити все можливе, щоб передбачити і виправдати їх очікування.

Нас абсолютно не напружує, по пів години розповідати і показувати «офігефшему» покупцеві «Рідібундуси», «Вектор», «Вічність», «Хендгам» та інші чудові речі, які продаються у нас в магазині. Нас пре годинами розповідати про наші книги і товари.

До наших клієнтів ми завжди ставимося шанобливо й уважно прислухаємося до їхньої думки, але за відверте хамство, ми, правда, можемо послати.

Відгук партнера
Главная ★Лучшее★агентство★интернет★рекламы★ Продвижение сайтов