РУС/ УКР/ ENG
 
Всі новини
Реклама в Інтернеті

Реклама в Інтернеті

Ми знаємо все, що пов’язане зі створенням, просуванням сайтів, а також рекламою в Інтернеті.

Численні дослідження інтернет-ринку показали, що наявність у компанії власного сайту, постійне його просування і різна реклама в мережі значно підвищують обсяг продажів. Якщо ви хочете йти в ногу з часом і отримувати прибуток від своїх вкладень, ми з радістю в цьому допоможемо.

Найоптимальніший спосіб підвищення продажу, що вимагає мінімум ваших зусиль і має ефективний результат - це створення і просування сайту, де потенційні покупці в будь-який час зможуть вибрати надані товари або послуги.

 

Чому реклама в Інтернеті набагато ефективніше, ніж у ЗМІ?

   По-перше, інтернет-аудиторія значно чисельніша. Сучасна людина, яка не користується Інтернетом - досить рідкісне явище. Зараз покупцеві набагато зручніше знайти потрібний товар з докладним описом у Google або Yandex, ніж шукати його різними крамницями міста.

По-друге, інтернет-реклама охоплює цільову аудиторію, і користувачі часто заходять в мережу не від "нічого робити", а з конкретною метою - ознайомитися, вибрати і купити. Якщо, приміром, потенційний покупець вводить у пошукову систему запит "купити ноутбук", перед ним відкриється список магазинів, що продають саме ноутбуки, а не парасольки або крісла-гойдалки.

По-третє, за допомогою інтернет-реклами виробник може найбільш детально і вигідно презентувати свій товар або послугу без істотних фінансових витрат, у той час як ефірний час на телебаченні і рекламна площа в друкованих виданнях коштують чималих коштів, але не дозволяють розкрити всі кращі сторони продукції.

По-четверте, ми могли б ще довго говорити про переваги інтернет-реклами, але ви особисто в цьому переконаєтеся, адже ми можемо:

- Провести комплексний аудит сайту;

- Розробити сайт для подальшого просування;

- Просувати сайт в мережі Інтернет;

- Створювати контекстну рекламу;

- Проводити рекламні кампанії в соціальних мережах;

- Розробляти банерну рекламу і багато іншого.

Агентство iнтернет-просування «Бабах!»

м. Київ, вул. Мечникова, 2А
бізнес-центр «Парус»

м. Одеса, вул. Канатна, 22
бізнес-центр «Альбатрос», 
3-й поверх, офіс агентства «Бабах!»

З 9 до 18.00 окрім вихідних


+38(044)361-26-01
+38(048)700-00-84
+38(063)239-17-60

ел.пошта:
info@babah.ua
Главная ★Лучшее★агентство★интернет★рекламы★ Продвижение сайтов